Nida Dilsiz

Nida Dilsiz
  • İl:İstanbul
  • İlçe:BAKIRKÖY

Şimdi Randevu Al

Aşağıdaki randevu takviminden tarih/saat seçerek uzmandan randevu alabilirsiniz.
Randevu Takvimi
Nida Dilsiz Hakkında
Klinik Psikolog Nida Dilsiz
Özgeçmiş
Klinik Psikolog Nida Dilsiz, Psikoloji Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji Yüksek Lisans'ına Tezli şekilde devam etmiştir. 
Şuanda Çocukluk dönemi travmalarının yetişkinlik dönemine etkisi üzerine araştırma yürütmektedir.
Lisans yılları boyunca çok çeşitli alanlarda ve kurumlarda ( Adliye, Hastaneler, Danışmanlık ve Terapi Merkezleri, Özel Okul ve Kolejler  vs. ) gönüllü ve zorunlu stajlarını tamamlayarak aynı zamanda bir çok sosyal sorumluluk projelerine katılmıştır.
Aynı zamanda Pedagojik Formasyon Eğitimi'ni tamamlayan uzmanımız,  Aile Danışmanı , Cinsel Terapist ve Oyun Terapisti unvanına da sahiptir.
1 yıl boyunca özel bir anaokulunda Kurum Psikologu olarak çalıştıktan sonra özel bir danışmanlık merkezinde çocuk-ergen ve yetişkin olarak ( hem bireysel hem aile terapisi) danışan görmeye başlamıştır. Şuanda aktif olarak Bakırköy ve Bağdat Caddesi'nde danışan kabul etmektedir. Bunun yanı sıra pandemi dolayısıyla Online Terapi de uygulamaktadır.
Çalıştığı alanlar çoğunlukla ;  Anksiyete-kaygı bozuklukları, panik atak, öfke kontrol problemleri, cinsel işlev bozuklukları, özgül fobiler, tik bozukluklaro, yeme bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk vb. dir.
Terapilerde genel olarak Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamaktadır.
Uzmanlık Alanları
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
Depresyon
Bağlanma Problemleri
Çocuk ve Ergen Problemleri
Aile Problemleri
Dışarı Çıkma Fobisi (Agorafobi)
Ebeveyn Olma
Fobiler
Güven Problemleri
İlişkiler ve Evlilik
Narsizm
Korku
Panik ve Panik Atak
Somatizasyon
Sosyal Kaygı / Sosyal Fobi
Takıntı ve Saplantılar (Obsesif ve Konpulsif Bozukluk/OKB)
Stres
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Uyku Bozuklukları
Depresyon
Panik Bozukluklar ve Anksiyete Bozuklukları
Bipolar Bozukluk
Cinsel İşlev Bozuklukları
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Çocuklardaki Sosyalleşme-İletişim Sorunları
Aldığı Eğitimler

Henüz bilgi verilmemiş.

Katıldığı Kurslar ve Aldığı Sertifikalar

Henüz bilgi verilmemiş.

Çalıştığı Kurumlar

Henüz bilgi verilmemiş.

Ulusal ve Uluslararası Üyelikler

Henüz bilgi verilmemiş.

Araştırmalar ve Yayınlar

Henüz bilgi verilmemiş.

Görüştüğü Yaş Grupları
YORUMLAR
Nida hanıma internet üzerinden ulaştım çok tatlı çok güleryüzlü bi psikolog ve tedavim devam ediyo şuanda çok memnunum çok daha farklı bakıyorum hayata artık teşekkür ederim nida hocam
Daha önce birkaç kez psikoloğa gitmiştim ama hiçbirinde beklentim karşılanmadı şikayetlerim azalmadı hatta çoğalmıştı artık umudumu kaybettiğim dönemlerdeydim ve nida hocama bir arkadaşım tavsiyesi üzerine gittim iyiki de gittim şuan şikayetlerim onun sayesinde tamamen bitti diyebilirim iyiki varsınız hocam
Nida hanımın eski hastasıyım onun sayesinde bütün sorunlarımı gerçekten aştım ve kendisinin tavsiyelerini hayatıma geçirdiğimde etkisini gördüm. Burada teşekkür etmek istedim kendisine tekrardan. Destek arıyorsanız kendisi doğru kişi olacaktır.
Merhaba nida hanımla tavsiye üzerine tanıştık çocuğumda dikkat dağınıklığı vardı üst düzeyde ve çok şükür ilaç kullanmadan oyun terapisi ve diğer yöntemleriyle yaşadığımız sorunun üstesinden gelmemize yardımcı oldu kendisi çok memnun kaldık çok teşekkür ediyoruz herkese tavsiye ediyoruz kendisi çok ilgili bir psikolog
Nida hocama eşimle yaşadığımız bazı özel problemler için gittik çok şükür problemlerimiz sayesinde çözüldü ne kadar teşekkür etsek kendisine az.Tavsiye ederiz.
Yorum Yaz

Uzman hakkında görüşlerinizi paylaşabilir ve yorum yapabilirsiniz.

whatsapp